Referanslar

Özlem – Danışan
Ergün bey e internette yaptığım uzun araştırmalar sonunda ulaştım.uzun süredir kafamı meşgul eden sorunlar vardı. Zamanla geçer kendi kendime çözüm bulurum diye düşündüm ama bir türlü geçmedi ve üstüne yenileri eklendi.Psikolog aramaya başladığım dönemlerde belki günlerce araştırma yaptım ve en doğru kişinin ergün bey olduğuna karar verdim.içimden bir ses psikolog ergün inceye gitmem gerektiğini söyledi. ve randevu alıp gittim. hani denirya ilk izlenim çok ömenlidir diye gerçekten te öyle oldu.bu kadar pozitif,güleryüzlü,samimi ve içten birini göreceğimi açıkça beklemiyordum.içime attığım,biriktirdiğim o kadar çok şey vardıki.ilk başta anlatamam diye düşünüyordum ama o kadar güven veren bir yapısı var ki ergün beyin hemen anlatmaya başladım.anlatçıkça hafifledim sanki üzerimden bir yük kalkmış gibi oldum.ergün bey belki benim en büyük şansım oldu hayatta ,iyiki tanıştım iyiki randevu alıp seanslarıma katıldım.kendisine çok şey borçluyum

Derya – Danışan
sevgilimden ayrılmıştım ve gerçekten depreyon daydım.adım atacak halim yoktu.kimseyle görüşmüyordum,sürekli uykum geliyordu,yemek yemiyordum,herşey boş ve anlamsızdı ve bundan sonrada yaşamanın pek te önemi yok tu açıkçası.hiçkimse hiçbirşey umrumda değildi artık.yıllarca emek vermiştim ve sonunda geriye dönüp baktığımda koca bir hiçmiş meger herşey.ve en kötüsü belki de hep böle kalacağımı düşünmekti,zaman geçmiyordu ve başağrılarımda artıyordu,arada da kalbim sıkışmaya başlamıştı.işte böle bir zamanda anneminde zoruyla psikoloğa gitmeye karar verdim.ve çok yakın arkadaşlarımda birinin tavsiyesi üzerine psikolog ergün beye gittim.ilk seanstan itibaren yavaş yavaş kendimi toparlamaya başladığımı farkettim.artık daha az ağlıyordum arada dışarı bile çıkıp arkadaşlarımla görüşüyordum.ve her hafta düzenli olarak yaptığımız seansları dört gözle bekler olmuştum.her hafta kendimle ilgili yeni bişey farkettiğimi anladım.her geçen gün daha pozitif ve mutluydum ve bendeki bu değişikliği herkes farkediyordu artık normale döndüm diyebilirim.ergün beyin bunda emeği çok fazlaydı gerçekten.ergün beyden öğrendiğim en önemli şey belkide ne olursa olsun herşey için herdurum için mutlaka yapılabilecek bişeyler vardır.

Zeynep – Danışan
Ergün Bey ‘i hayatımın çok zor bir döneminde tanıdım. Ona rastlamak benim için dönüm noktalarımdan biri oldu. Kötü günler geçiriyordum yaşadığım problemlerin bir çözüme ulaşıcağına asla inanmıyodum fakat daha önce Ergün Bey den yardım alan bir arkadaşımın ısrarları üzerine seansa gitmeyi kabul ettim. Faydası olucağına pek inancım yoktu fakat ilk günlerden itibaren hayatımdaki her şeye farklı bir açıdan bakmaya başladım Ergün Bey sayesinde sorunlarımın üstesinden gelmeyi başardım. Bir şeyleri halletmek artık daha kolay. Samimiyeti, içtenliği ve sıcaklığıyla sanki bir dost Ergün Bey ve aynı zamanda alanında tam bir profesyonel. Yardımları için kendisine minnettarım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hatice – Danışan
iş hayatımın stresli olmasından dolayı bazı kişisel problemler yaşadım.başta önemsemedim fakat çevremdene sürekli tepki almaya başlayınca profesyonel yardım almaya karar verdim. kısa bir araştırma yaptım.arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine psk. ergün beyle tanıştım.hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim.böylelikle iş ve özel hayatımda mutluluğu yakaladım.geleceğim için önemli adımlar attım.doktoruma çok şey borçluyum.bana değrli olduğumu hissettirdi.desteğe ihtiyacı olanlara tavsiye edbilirim.teşekkürler. herkesin mutlu olması dileğiyleeee

Dr.Psk.Hatice TOPÇU ERSOY – Psikolog
Psikolog Ergün İNCE mesleki açıdan bilgisine ve becerisine güvendiğim bir meslektaşımdır. Alandaki gelişmeleri takip etmesi ve mesleki eğitimlerle yeterliliğini arttırması kendisini çok başarılı kılmaktadır. Aynı zamanda özgüveni yüksek, etkili iletişim kurabilen, insanlara değer veren ve insanları anlayabilme konusunda çok yetenekli bir uzmandır. Arkadaş olarak ve insan olarak da kesinlikle çok güvenilir bir kişiliğe sahiptir. İstanbul da yaşayan ve doğru psikoloğa ulaşmak isteyen herkese Psikolog Ergün İNCE ile görüşmelerini tavsiye ederim.

Elif – Danışan
ergün beyle internet üzerinden tanıştık.psikolojik sorun yaşayan kimi hastalarımı ona yönlediriyordum.hastalarımdan ergün beyle ilgili çok fazla pozitif şeyler duyunca kendisini ziyaret ettim ve o gün bügündür hem mesleki açıdan hem de dosttum olarak ilişkimiz devam etmektedir.kendisi işinde son derece başarılı,güven veren,samimi bi kişilik yapısına sahip.ben de ne zaman sıkılsam kendimi ergünün yanında bulurum.olayları analiz edişi,farklı seçenekler sunması,ve belkide mesleki olarak çok fazla donanımlı olması ergünü farklı kılıyor.herkese gönül rahatlığıyla sevgili dostum ergün ü tavsiye ederim.başarılırının devamını dilerim.

Sevinç Özergin – Danışan
Psikolog Ergün İnce ile 2004 yılında tanıştım.Beykozda amatör bir tiyatro grubu olan “Kent Kültürü Oyuncuları” adlı gruba ilk oyunları öncesinde heyecanlarını gidermek amacıyla danışmanlık yapmıştı.Ben de bu grubun bir üyesiydim.Şu anda okul öncesi öğretmeniyim,kendisiyle aynı kurumda(rahabilitasyon merkezinde) çalıştım ve kendisi hakkında daha detaylı bir gözleme sahip oldum.Ergün bey sıcak kanlı,güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli birisidir.Özellikle öğrencilerin yani çocuklar ve gençlerin kendisini çok sevdiğine,sık sık görüşmek istediğine şahit oldum.Rehabilitasyonda çalıştığı için bir çok aile,genç,çocuk kıacası bir çok durum ve vaka görmüş olması da önemli diye düşünüyorum.Dürüst çalışması da önemli bir özellik.Ergün İnce’yi güvenilir ve başarılı bir psikolog olarak tavsiye edebilirim.

Emel V. – Danışan
Ergün Bey?den çevremdeki pek çok kişi tavsiye ettiği için bireysel tedavi almıştım. Gerçekten de alanında uzman, insan ilişkileri son derece sıcak, hoşgörülü, güven veren bir kişiliğe sahiptir. Sadece bireysel seanslarda değil her zaman her konuda destek sağlamıştır. Konuya olan hâkimiyeti ve bilgisiyle bana hayata nasıl bakmam gerektiği konusunda sağladığı yeni bakış açısıyla, hayatta her zaman negatiflerin olabileceğini ama bu negatifleri pozitife çevirmemizin bizim elimizde olduğunu, problemlerle nasıl başa çıkabileceğimizi, zayıflıklarımızla nasıl baş etmemiz gerektiğini gösterdiğin için sana çok teşekkür ederim. Her danışanının büyük bir memnuniyetle ayrılmıştır seanslarından. İyi ki varsınız.

Selvi – Danışan
ergün beyle çalıştığım okul vasıtasıyla tanıştık.kendisi güleryüzlü ,olaylara pozitif bakmasını bilen,samimi içten bir yapıya sahip,sürekli tabessüm etmeside cabası.okulda rehber öğretmen olmam nedeniyle sık sık veli toplantıları yapmaktayım.ciddi problemler yaşayan öğrencileri genelde ergün beye yönlendiriyorum.çocuklarla ve anne babalarıyla kurduğu iletişim sorunları çözmede büyük kolaylık sağlıyor.ve yaptığı testlerlerde çocuğun gelişimi ve ruhsal yapısı hakkında da aileyi ve beni bilgilendiriyor.kendisine şimdiye kadar ki yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Arzu – Danışan
Ergün Bey’in çalıştığı rehabilitasyon merkezine bir tanıdığım çocuğunu götürüyordu ben de o sayede kendisiyle tanıştım. Gerçekten çalıştığı alanının gerektirdiği gibi çok özverili, içten, sabırlı bir kişiliğe sahip ve işinde son derece profesyonel birisidir. Tedavi sürecinde bana çok yardımcı oldu ve çok rahatlamamı sağladı.Seansları hep sohbet havasında çok içtendi. Kendimi hiç bir zaman seansta gibi hissetmedim her zaman çok sıcak bir ortam vardı. Bu kadar ilgili olması benim tedavi sürecimi de hızlandırdı. Herşey için sonsuz teşekkür ediyorum Ergün Bey’e ve herkese tavsiye ediyorum….

Hilal U – Danışan
Psikolojik sorunlarımızın çözümünde yapılması gereken ilk şey bence güvenilir bir danışman bulmaktır. Ben çok zor bir dönemimde internette yaptığım uzun araştırmalar sonunda tavsiye ediyorum.com sayesinde Ergün Bey’e rastladım. Telefonla görüşmemizde benimle gerçekten çok yakından ilgilendi ve sürekli her şekilde kendisini rahatlıkla arayabileceğimi söyledi.Telefon ve internet üzerinde defalarca kendisiyle görüştüm. Konuştukça sorunlarımın üstesinden gelmeye başladım ve sorunlarımın hafiflediğini hissettim. Ergün Bey’den öğrendiğim en önemli şey sorunların mutlaka bir çözüm yolunun olduğu, yeter ki bu sorunlarla yüzleşip doğru kararlar alabilmek olduğunu öğrendim. Ve gerçekten Ergün Bey’in sayfasında yer aldığı gibi umut daima varmış. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Ergün Bey’i ısrarla herkese tavsiye ediyorum.

Ahmet – Danışan
çocuğumuzla başedemez hale gelmiştik. bizi dinlemiyor sanki başka bir dünyada yaşıyor gibiydi. derslerine hiç çalışmıyor sürekli internetin başında yada arkadaşlarıyla dışardaydı.Ne yapacağımızı bilmiyorduk okuldaki öğretmenine danıştık oda sağolsun bize ergün bey i tavsiye etti.daha öncede kendi okuldan bazı çocukları gönderdiğini ve çok iyi sonuç aldıklarını söyledi.bizde randevu alıp önce kendimiz gittik.gerçekten öğretmenin dediği kadar varmış.son dereceli bilgili ve etkileyeci önce bizi dinledi hangi konularda sorun yaşadığımızla ilgili,eşimde ben de birbir içimizi döktük durumu anlattık bize yapmamız gerekenler nasıl yaklaşmamızla ilgi aydınlatıcı bilgiler verdi.daha sonra emreyide görüşmeye aldı.emre odadan çıkarken yüzü gülüyordu bu bizi daha da memnun etti.sonraki haftalarda emre görüşmelere gitmeye devam etti.emrenin okul başarısında gözle görülür değişmeler oldu.artık bize karşı daha anlayışlı olmaya başladı.hala düzenli aralıklarla ergün bey den bizde oğlumuzda danışmanlık hizmeti almaktayız.bizim gibi aileler varsa hiç zaman kaybetmeden ergün beye danışsınlar.

Kemal – Tanıdık – Arkadaş
Ergün beyle tanışıklığımız 2.5 yılöncesine dayanmakta.çocuğum otistik tanısı almıştı.tam olarak otizm ne olduğunu bile bilmiyorduk.Eşimle ikimiz perişan olmuştuk ilk defa böle bişeyle karşılaşmıştık ilk çocuğumuzda benzer bir sıkıntı yaşamamıştık.özel eğitim alması gerektiği söylendi bize doktorlar tarafından,bizde bu vesileyle kurum aramaya başladık.ve Ergün beyle o zaman tanıştık.Bizi çok iyi karşıladı durumumuzu ve içinde bulunduğumuz ruh halinden iyi anladığı her halinden belliydi.Eşimle ikimize otizmle ilgili bilgiler verdi. Bundan sonrası için yapmamız gerekenlerle ilgili ve çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini söyledi.Şimdiye kadar kimse bize bu denli içten ve samimi davranmamıştı ve bu kadar bilgi vermemişti.Ergün beyin bu yaklaşımı bizi gerçekten cesaretlendirdi ve umut verdi asla pes etmeyecektik.Bizim başımıza gelen herkesin başına gelebilecek bir olaydı ve biz ne kadar güçlü olursak bunun çocuk içinde faydalı olacağını söyledi.ve sonrasında bizimle yakın bir şekilde ilgilendi.Çocuğumuz seans alırken aylarca eşimle beni de görüşmelere aldı.Samimi içten ve bilgili bir psikolog kendisi.Aslında daha çok şey var söylenecek ergün beyle ilgili.Eşimle ben ne kadar teşekkür etsek azdır.Burdan bir kez daha saolun ergün bey iyiki tanıdık sizi.

Muhsin – Danışan
Ergün’ü çok uzun zamandır tanıyorum. İyi bir dostluğumuz oldu. Ancak farklı şehirlerde yaşamanın getirdiği bir kopukluk olmuştu. Bu aralar üzerinde çalıştığım doktora tezimin ağırlığı altında ezildiğimi farkettim. Ancak bir psikoloğa ihtiyaç duyduğumu hiç düşünmedim. Geçenlerde Ergün?le telefonda konuşurken ister istemez konu teze ve yaşadığım uykusuluk problemerine geldi. Beni İstanbul’a davet etti. Çalışmalarımın yoğunluğundan dolayı isteksiz olsam da beni ikna etti. Psikoloji seanslarına yabancı birisi olarak bana ne tür bir seans uyguladığını bilmiyorum ama bir dost tavsiyesi olarak kabul ettiğim önerilerinin sıradan bir dostun tavsiyelerinden daha farklı ve yararlı olduğunu şimdi daha iyi görebiliyorum. Ergün’ün problem çözmedeki becerisi ve istekliliği kesinlikle sonuç vermektedir. Böyle bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Bedri D. – Danışan
Ergün beyi İzmir’de çalıştığı yıllardan beri tanıyorum, o günlerden bu yana kendisiyle iletişimimi hiç koparmadım. Onca yıla rağmen karşılaştığım her türlü sıkıntıda hala kendisine danışıyor olmamı kendisinin profesyonel yaklaşımına bağlamaktayım. Sorunlarımın üstesinden gelebilmemde kendisinden aldığım yardımların payı çok büyüktür, kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Ergün beyin kilit noktalardaki uyarı ve önerileri pek çok sıkıntımı aşmamda çok yardımcı olmuştur. Beni rahatsız eden, kimi zaman hayatımı yaşanmaz hale getiren olgularla birlikte yaşamayı ya da onların üstesinden gelebilmemi sağladı. Kendisine sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam diliyorum.

Hamdi – Danışan
ergün beyden 2007 yılında profesyonel yardım aldım. o dönem bir yayın evinde çalışıyordum ve iş yerinde gerek arkadaşlarımla gerek işim ile sorunlar yaşıyordum. ülkede bu kadar işsizlik varken işimi kaybetmek felaket olacaktı. birinin tafsiyesi üzerine ergün beye gitim. sağolsun hem arkadaşlarımla iletişim kurmama hemde kendimle olan ilişkimi yeniden tanımlamama yardım etti.önerileri ve rehberliği hem işimi kurtardı hemde insanlarla iletişimkurmamı çevrem tarafından sorunsuz ve sevilen biri olmamı sağladı. ergün bey tam bir profesyonel .birazda kahramanım..herşey için teşekkürler

Erkan – Danışan
Psikolog Ergün İNCE kendi alanında donanımlı biri ve aynı zamanda samimi bir ortamda rahatça konuşabileceğiniz bir yapıya sahiptir.Ergün beyden aldığım psikolojik yardımdan gayet memnun kaldım ve kendimi şimdi daha iyi hissediyorum.Kendisine çok çok teşekkür ediyor ve herkesede tavsiye ediyorum..(Ergün beyden sınav kaygısını azaltma ile ilgili yardım aldım.)Ergün bey güleryüzlü ve işini severek yapan bir psikoloktur.Ergün bey meslektaşlarına nazaran kendi alanında iyi bir bilgi birikimine sahiptir.

Fatih – Danışan
Ergün Beyden ailevi sorunlarım hakkında yardım almak için bir arkadaş tavsiyesi ile ulaştım. Ailevi sorunlarımı çözmemde bana hiç beklemediğim kadar yardımcı oldu. Allah razı olsun kendisinden, o kötü durumdan kurtulmama yardımcı oldu. Öncelikle çok iyi bir dinleyici bir insan. Anlatığım olayları sanki bire bir yaşıyor gibiydi. Empati yeteneği mükemmeldi. Olayların bu seviyeyi nasıl ulaştığını çözdüğünde gerçekten bende çok şaşırmıştım. Basit olayların bizi nasıl etkilediğini onun sayesinde öğrendim. Şimdi hayatta basit şeylere takılı kalmıyorum. Ergün Bey güler yüzlü, samimi, beyefendi bir insan. Alanında kendisini çok iyi geliştirmiş birisi. Mesleğini de severek yaptığı her halinden belli. Son olarak kendisine çok teşekkür ederim.